“Beşeri hekimlik insan içinse Veteriner Hekimlik insanlık içindir.”

— Anonim
genel-cerrahi

Genel Cerrahi

İnce dokunuşların büyük farklılıklar yarattığı Genel Cerrahi alanı veteriner hekimlikte en geniş kapsamlı alanlardan biridir.

dahiliye

Dahiliye

Dahiliye vakalarında tanıya ulaşabilmek tecrübe ve bilgi birikiminin yanında iyi bir muhakeme yeteneği ister.

kardiyoloji

Kardiyoloji

Kardiyak Hastalıklar, küçük dostlarımızı sinsice etkileyen ve klinik semptomları geç ortaya çıkan hastalıklardır.

Ortopedi ve Travmatoloji

Claritas est etiam processus dynamicus, qui sequitur mutationem consuetudium lectorum.

noroloji

Nöroloji

Nörolojik muayenelerde Cerrahi ekibimizin öncelikle hasta sahibinin katılımıyla gerçekleşen geniş kapsamlı bir nörolojik muayenesi yapılmaktadır.

norosirurji

Nöroşirurji

Claritas est etiam processus dynamicus, qui sequitur mutationem consuetudium lectorum.

oftalmoloji

Oftalmoloji

Gözler can dostlarımızın en hassas organlarından biridir. Göz ve göz sağlığı diğer organ ve sistemlere kıyasla en ufak bir rahatsızlık bile pet dostlarımızın refah düzeylerini etkileyecektir.

radyoloji

Radyoloji

X ışını kaynağı olarak kullandığımız 100kv 4.00ms x-ray cihazımızla yarım kiloluk yavru kediden 80 kiloluk mastiffe kadar yüksek çözünürlüklü x-raylar almaktayız.

jinekoloji

Jinekoloji

Dişi petlerden gelen akıntılar rahim iltihaplanması (Piyometra) gibi ciddi bir jinekolojik problemin bir belirtisi olabilir.

fizik-tedavi

Fizik Tedavi

30m3 su kapasiteli, 4 mevsim ısıtmalı,masaj özellikli,otomatik ilaçlamalı ve immobil petler için 500kg yük taşıyabilecek bir vinç barındıran hidroterapi havuzu

yogun-bakim

Yoğun Bakım

Efa Vet’in bize sunduğu özel yazılım sayesinde dokunmatik ekran özellikli alt kısımda ayrı bir bölmesi bulunan ünitemizle;

hemodiyaliz

Hemodiyaliz

Kronik böbrek yetmezliğinde, böbreğin yapısal işlevini kaybetmesi sonucunda, normalde idrarla atılan zararlı maddeler ve suyun fazlası atılamamakta ve vücutda birikmektedir.

onkoloji

Onkoloji

Onkoloji bilimini basitçe anlatmak gerekirse: Hücreler bir araya gelerek dokuları, dokular ise bir araya gelerek organları oluştururlar.

dermatoloji

Dermatoloji

Veteriner Hekimlerin en sık karşılaştığı hastalıkların başında olan dermatolojik hastalıklar sanılanın aksine teşhiste ve tedavi de yanılgılara düşürebilecek hastalıklardır.