icon-white-12

“İnsanın insanlardan kaçışıdır, hayvan sevgisi”

— Aziz Nesin

Belirtiler ve Tanılar

Kusma sıradan ve sürekli karşılaşılabilen bir bulgu olmak ile birlikte altında yatan neden daha ciddi bir hastalık olabilir. Aynı şekilde önüne geçilemeyen bir ishal bulgusunun altında bir kolit vakası yatıyor olabilir. Bu tip durumlarda röntgen ve ultrasonografi gibi teknikler teşhiste yetersiz kalacaktır. Gastroskopi veya kolonoskopi bu aşamada gerekli olacaktır. Ağrısız bir uygulama olmasına rağmen Pet dostumuz bu işlemler için gereken hareketsizliği bize sağlayamayacağı için güvenli anestezi şartları sağlandıktan sonra genel anestezi protokolü altında endoskop ismi verilen cihaz ile bu işlemler gerçekleştirilmektedir.

Buruna ve kulaklara kaçan yabancı cisimlerin daha kolay alınabilmesi için video otoskopi ve video rinoskopi imkanları bünyemizde mevcuttur. Ayrıca kulak ve burundaki patolojik değişimler yine bu yöntemler büyük ekranlar ile detaylıca incelenerek teşhis için biz hekimlere daha fazla kolaylık sağlayacaktır.

Son olarak teşhis doğruluğunu arttırmak için son teknoloji cihazlar kullanmak ne kadar önemli olsa da yine de cihazları kullanan hekimin tecrübesi hala başarıda en önemli etkendir. Hastanemiz bünyesinde tecrübeli hekimlerimiz ile endoskopi hizmetini en iyi şekilde vermeyi amaçlamaktayız.

Hizmetlerimiz Kapsamındaki Alanlar:

Hekimlerimiz

 • Vet.Hek.Azmi Elhan Atik

  Vet.Hek.AzmiElhan Atik

     23 yıllık deneyimimle,

  çok değerli ekip arkadaşlarımla beraber, Türkiye’nin en büyük, İstanbul’un Avrupa yakasının tek hayvan hastanesini kurdum.

 • Vet.Hek.Çağlar Bulut Yıldırım

  Vet.Hek.Çağlar Bulut Yıldırım

  Empati Akademi Hayvan Hastanesi gibi büyük bir projenin kuruluşunda görev almaktan mutluluk duyuyorum.

 • Dr.Ege Güllüoğlu

  Dr.Ege Güllüoğlu

  Empati Akademi Hayvan Hastanesi gibi büyük bir projenin kuruluşunda görev almaktan mutluluk duyuyorum.
  Ekibimiz →

0212 868 08 38-39

0546 441 44 40

ACİL DURUMLAR İÇİN