icon-white-2

“İnsanın insanlardan kaçışıdır, hayvan sevgisi”

— Aziz Nesin

Belirtiler ve Tanılar

İnce dokunuşların büyük farklılıklar yarattığı Genel Cerrahi alanı veteriner hekimlikte en geniş kapsamlı alanlardan biridir. İlgi alanına giren organların ve bunların hastalıkları ve tedavilerinin çeşitliliği sebebiyle basit bir yara tedavisinden, komplike bir bağırsak operasyonuna kadar sorumluluk alanı vardır. Bu nedenle detaylı anatomik ve teorik bilgi yanında cerrahlık alanında ciddi bir tecrübe gerektirmektedir. Günümüz gelişen teknoloji ve ilerleyen bilimsel çalışmalar ile doğru orantılı olarak veteriner cerrahlarında kendilerini sürekli yenilemeleri ve bilgilerini taze tutmaları çok önemli bir detaydır. Bunların yanında son teknoloji görüntüleme cihazları teşhiste kolaylık sağlayarak, operasyon alanını minimal düzeyde tutabilmektedir. Çoğu zaman atlanan noktalardan biri de operasyon sonrası bakım ve hospitalizasyonun teşhis ve cerrahi müdahale kadar ciddi bir yer tuttuğudur.

Hastanemiz Genel Cerrahi alanında, tam steril ameliyathane ve güvenli anestezi protokolleri ile riski minimalize eden, bilgi birikimi ve tecrübesi yüksek hekimleri, operasyon sonrası işlemleriyle en doğru ve hızlı şekilde iyileştirmeyi amaçlayan bir vizyona sahiptir.

Bölümlerimiz Kapsamındaki Alanlar:

Hekimlerimiz

 • Vet.Hek.Azmi Elhan Atik

  Vet.Hek.Azmi Elhan Atik

     23 yıllık deneyimimle,

  çok değerli ekip arkadaşlarımla beraber, Türkiye’nin en büyük, İstanbul’un Avrupa yakasının tek hayvan hastanesini kurdum.

 • Vet.Hek.Çağlar Bulut Yıldırım

  Vet.Hek.Çağlar Bulut Yıldırım

  Empati Akademi Hayvan Hastanesi gibi büyük bir projenin kuruluşunda görev almaktan mutluluk duyuyorum.

 • Vet.Hek.Deniz Karakaş

  Vet.Hek.Deniz Karakaş

  Empati Akademi Hayvan Hastanesi gibi büyük bir projenin kuruluşunda görev almaktan mutluluk duyuyorum.
  Ekibimiz →

0212 868 08 38-39

0546 441 44 40

ACİL DURUMLAR İÇİN