icon-white-2

“İnsanın insanlardan kaçışıdır, hayvan sevgisi”

— Aziz Nesin

Belirtiler ve Tanılar

Dişi petlerden gelen akıntılar rahim iltihaplanması (Piyometra) gibi ciddi bir jinekolojik problemin bir belirtisi olabilir. Geciken kızgınlık dönemleri, anormal dönemde görülen kızgınlıklar ya da hiçbir kızgınlık belirtisi görülmemesi gibi problemler yine sıklıkla karşılaştığımız şikayetlerdir. Jinekolojik problemler hasta detaylı incelenmediğinde gözden kaçabilmektedir. Biz herhangi bir problemi atlamamak adına jinekolojik muayenelerimizi ultrason ve hormon tahlilleri ile birlikte tam detaylı olarak yapmaktayız.

Ultrason eşliğinde gebelik muayeneleri ile hayata merhaba diyecek yavrularımızın sayıları, gelişimlerindeki anormallikler ve doğum esnasındaki oluşabilecek problemler için gerekli muayeneleri yaparak o süreci mümkün olan minimum sıkıntı ile atlatılmasını amaçlamaktayız.

Bütün Jinekolojik operasyonlar ise tam steril ameliyathanemizde, güvenli anestezi protokolleri altında tecrübeli cerrahlarımız tarafından yapılmaktadır.

Bölümlerimiz Kapsamındaki Alanlar:

Hekimlerimiz

 • Vet.Hek.Azmi Elhan Atik

  Vet.Hek.Azmi Elhan Atik

     23 yıllık deneyimimle,

  çok değerli ekip arkadaşlarımla beraber, Türkiye’nin en büyük, İstanbul’un Avrupa yakasının tek hayvan hastanesini kurdum.

 • Vet.Hek.Cihan Özcan

  Vet.Hek.Cihan Özcan

  Empati Akademi Hayvan Hastanesi gibi büyük bir projenin kuruluşunda görev almaktan mutluluk duyuyorum.

 • Vet.Hek.Çağlar Bulut Yıldırım

  Vet.Hek.Çağlar Bulut Yıldırım

  Empati Akademi Hayvan Hastanesi gibi büyük bir projenin kuruluşunda görev almaktan mutluluk duyuyorum.
  Ekibimiz →

0212 868 08 38-39

0546 441 44 40

ACİL DURUMLAR İÇİN