“Beşeri hekimlik insan içinse Veteriner Hekimlik insanlık içindir.”

— Anonim

7/24 Acil Servis

Acil servisimiz 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermektedir. İstanbul gibi 24 saat yaşayan bir şehirde pet dostlarımızın da her an sağlık hizmetine tam teşekküllü olarak geçilmesinin artık vakti gelmişti.

Enfeksiyöz Üniteleri

Köpeklerde Parvoviral Enterit (Kanlı İshal) ve Distemper (Gençlik Hastalığı) gibi çok bulaşıcı olan, yaşamı tehdit edici hastalıklar aşılama çalışmalarına rağmen ülkemizde maalesef hala çok sık karşımıza çıkmaktadır.

Lazer Terapi

Lazer ışınları öncelikle uygulandığı yangılı bölgedeki ATP enerjisini uyarır. Oksijenizasyonu sağlayarak oksijen taşıyan hücrelerin sayısını ve akışını hızlandırır.

Homeopati

1796 senesinde Alman bilim adamı Samuel HAHNEMAN’ın başlattığı ve günümüze kadar gelen, her geçen gün dünyada kullanımı sıklaşan, yurt dışında birçok ülkenin fakültelerinde ana bilim dalları bulunan,

Ağız ve Diş Sağlığı

Sağlıksız bir ağız yapısı kendisini çeşitli yollar ile belli eder. Bunlardan en önemlisi çok kötü bir ağız kokusudur.

Ultrasonografi

Ultrason ses dalgalarının yansımaları sonucu elde edilen görüntülerden hastalıkların teşhisi amacıyla yararlanılan bir tekniktir.

Endoskopi

Kusma sıradan ve sürekli karşılaşılabilen bir bulgu olmak ile birlikte altında yatan neden daha ciddi bir hastalık olabilir.

Pet Kuaför

Dostlarımıza verdiğimiz hizmetlerimiz tam teşekküllü sağlık hizmetleri ile bitmemektedir. Kozmetik olarak ya da hekim sevki ile alanında tecrübeli kuaför ile pet kuaförlük hizmeti vermekteyiz.

Pet Market

Kalite politikamıza doğru orantılı olarak Pet Marketimizde yer ürünleri özellikle pet mamalarını detaylı bilimsel dayanaklı incelemeler, son tüketici memnuniyetleri ve yılların bizlere verdiği tecrübeler ile seçmekteyiz.

Eczane

Bütün bürokratik prosedürleri tamamlanmış eczanemizde, petlerimizin sağlığı için 7 gün 24 saat ilaç satışı yapılabilmektedir.